Nechcete být novým řidičem britské královny Alžběty II.? Nebude to zdarma!

Britská královská kancelář hledá nového zaměstnance na pozici řidič. Zaplatí docela slušně.

Nechtěli byste sloužit britské královské rodině? Vozili byste hosty, vysokých úředníků i členy rodiny, ba dokonce  časem možná i samotnou královnu. Za odměnu byste dostali v přepočtu plat kolem 74.031 Kč měsíčně plus prémie, ubytování, jídlo zdarma a možnost sledovat dění kolem královské rodiny přímo ze sedadla řidiče.

0318-519x368

Kancelář Lorda Chamberlaina oddělení The Royal Mews vyhlásilo konkurz na řidiče. Místem výkonu práce je Buckinghamský palác, roční příjem 23 až 24 tisíc liber na trvalý úvazek na dobu neurčitou. Pracovní doba je pohyblivá v závislosti na potřeby královského dvora. Zaměstnanec má službu 48 hodin týdně pět dní, od pondělí do neděle (v závislosti na potřeby a spolupracovníky).

Zaměstnanec má právo na jídlo zdarma, na 33 dní dovolené, slušný důchodový program a jiné benefity. Jelikož jde o zaměstnání, ve kterém musíte být stále po ruce, máte nárok na ubytování, které vám bude strženo z platu.

Kromě vození určených osob plánování tras a údržby vozidel budete v případě nedostatku práce pomáhat kanceláři v administrativních činnostech spojených se správou královské garáže.

A co potřebujete? Britský řidičský průkaz B, zkušenosti, řidičské dovednosti, smysl pro detail, schopnost zůstat klidný i pod tlakem a schopnost odolávat stresu. Více najdete na tomto linku, který odkazuje přímo na inzerát.

Zajímavá představa, no ne? I když trošku od ruky, s odhodláním se dá všechno. Nejzajímavější je na pracovní pozici kromě možnosti „špehovat“ královskou rodinu i údržba a řízení auta exkluzivních vozidel v majetku královny. Zbohatnout se vám ale asi nepodaří …

Čas přihlásit se máte do 8. března tohoto roku.