Ceník

Kolikrát jsme zažili situaci, že jsme s obavou hleděli na taxametr a nechápali, proč tam naskakují taková čísla, když posledně jsme se vezli stejnou trasu za skoro poloviční cenu?

My nejsme taxi služba, proto Vás neumíme vyzvednout do několika desítek minut od objednání, ale to co umíme je vše ostatní na té nejvyšší možné úrovni, jenž je standardem jen na těch nejprestižnějších místech světa, ale u nás za více než dostupnou hodnotu.

Představujeme unikátní „Váš osobní řidič“ ON-LINE rezervační systém, jenž pro nás na zakázku vystavěla společnost NETservis s.r.o. – profesionálové ve svém oboru. Během pár vteřin budete vědět naprosto přesně, jak si naše služby ceníme a budete mile překvapeni. Tento výpočet dodržíme do halíře.

Náš výpočet si řídí následujícími hodnotami

  • Cena 35 Kč za 1 km, minimálně však 400 Kč za cestu, na území Prahy a okolí (rádius 20 km od přesného centra města)
  • Přistavení vozu na území Prahy a okolí zdarma, čekání 20 minut v ceně transportu, žádné poplatky při pomalé jízdě v provozu.
  • Cenu svého transportu se dozvíte okamžitě po rezervaci. Pokud destinaci nezměníte, cena zůstává samozřejmě identická.

Umíme Vás vyzvednout do hodiny od objednání, naše služba je na té nejvyšší možné úrovni, jenž je standardem jen na těch nejprestižnějších místech světa, ale u nás za více než dostupnou hodnotu.

Představujeme unikátní „Váš osobní řidič“ ON-LINE rezervační systém, během pár vteřin budete vědět naprosto přesně, kolik Vás bude cesta stát. Tento výpočet dodržíme do halíře.

Při meziměstském transportu z Prahy účtujeme 13 Kč za 1 km při zpáteční cestě a 26 Kč za 1 km při jednosměrné cestě. Při vzdálenosti větší než 100 km jsou 3 hodiny čekání zdarma. Každá další započatá hodina čekání činí 500 Kč.

  • Při pronájmu služby osobního řidiče s vozem na časový úsek je cena 750 Kč za 1 hodinu, minimálně však 2 hodiny pronájmu.
  • Cena více jak čtyřhodinového pronájmu služby osobního řidiče po telefonické dohodě na tel +420 721 230 203
  • Cena pro mezinárodní přepravu po telefonické dohodě na tel: +420 721 230 203

Možnosti platby za službu Váš osobní řidič

  • Fakturou
  • Platební kartou na účet společnosti přes platební terminál ve vozidle
  • Platební kartou na účet společnosti předem na webových stránkách
  • V hotovosti

Všechny ceny jsou uvedeny včetně 20% DPH.
Podle § 70 návrhu nového zákona o DPH účinného od 1. 5. 2004 je přeprava osob mezi členskými státy EU a dále mezi členskými státy EU a třetími zeměmi na území České republiky osvobozena od daně s nárokem na odpočet daně bez ohledu na skutečnost, kdo tuto přepravu přes území ČR zajišťuje.
Obecné podmínky při využívání služby Váš osobní řidič

Příklady ceny tranportu na území Prahy

Letiště Praha Ruzyně – Průhonice 1 300 Kč
Letiště Praha Ruzyně – Václavské náměstí 650 Kč
Průhonice – Václavské náměstí 570 Kč

Ceny dopravy do turisticky zajímavých destinací v ČR

Karlštejn 2 700 Kč
Konopiště 3 900 Kč
Kutná Hora 4 500 Kč
Terezín 5 300 Kč
Karlovy Vary 6 400 Kč
Hluboká 8 200 Kč
České Budějovice 8 200 Kč
Český Krumlov 8 600 Kč